ארז פישלר מסביר על השקעות נדל”ן בביטקוין

ארז פישלר מסביר על השקעות נדל”ן בביטקוין

0

ארז פישלר – השקעות נדל”ן באמצעות ביטקוין

ביטקוין הוא מטבע העתיד, מסביר ארז פישלרי, והדעות לגביו חלוקות אבל מה שברור הוא שמדובר בתפוח אדמה לוהט שהניב לבעליו תשואות של אלפי אחוזים. כיום מרותק העולם לשיטות המסחר באמצעות ביטקוין המהווה אלטרנטיבה למסחר באמצעות הבנקים. בישראל, כמו במדינות רבות בעולם, נוהגים עדיין בחשדנות כלפי הביטקוין אבל בזירות הכלכליות כבר עושים שימוש נרחב בביטקוין וכיום אפשר לרכוש נכסים, לשלם על אירוח בבתי מלון ואף לבצע קניות ברשת באמצעות ביטקוין בנוחות רבה.

ריכזתי כאן מספר סיפורים על מסחר בביטקוין בהקשר של נדל”ן. אני מקווה שהמידע הזה יהיה שימושי ויעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

רכישת נדל”ן באמצעות ביטקוין במיאמי, פלורידה

לאחרונה אחד הסיפורים הלוהטים ביותר באתרי הנדל”ן הוא על אדם אשר מכר את ביתו, ששוויו עומד על 6 מיליון דולר, תמורת ביטקוין. או ליתר דיוק, במחיר של 1,600 מטבעות ביטקוין.

ארז פישלר מסביר כי משקיעי נדל”ן מרגישים בטוחים בכל הנוגע לשימוש בביטקוין, והם מיהרו לקבל את המטבע הוירטואלי בזרועות פתוחות עוד בעשור הקודם כאשר הרעיון למטבע דיגיטלי רק החל להתפשט. הסיבה לכך היא שהמטבע הוירטואלי הופך רכישת נכס לזמינה יותר גם עבור מדינות מחוץ לתחומי ארצות הברית, כולל אסיה, קנדה ודרום אמריקה.

ארז פישלר על עסקאות נדל”ן בביטקוין ב-דובאי, איחוד האמירויות

ארצות הברית אינה המקום היחיד בעולם שאימץ את שיגעון הביטקוין. יזם בדובאי הכריז לאחרונה כי הוא עובד על פרויקט בנייה של דירות סטודיו, כאשר התשלום עליהן יהיה בביטקוין. מחיר דירת סטודיו יעמוד על 54 מטבעות ביטקוין, שערכם נכון לרגע זה הוא רבע מיליון דולר. חלק מדירות הסטודיו הללו כבר נמכרו מראש, כמובן באמצעות המטבע הוירטואלי שממשיך לתפוס תאוצה בקצב מפחיד בכל העולם.

באלי, אינדונזיה

מבין כל המקומות האפשריים בעולם, דווקא האי באלי שבאינדונזיה היה אחד הראשונים על הגלובוס שהחל לבצע עסקאות נדל”ן עם ביטקוין. אחת העסקאות הבולטות באזור היא של אדם אנונימי, שקנה וילה על האי תמורת 800 מטבעות ביטקוין, שערכם אז עמד על חצי מיליון דולר.

העיר ניו יורק

גם משקיעים וסוכני נדל”ן בתפוח הגדול מאמינים שביטקוין הוא העתיד. אחת מחברות הנדל”ן הבולטות בעיר, Magnum Real Estate, החלה לקבל ביטקוין כמטבע לגיטימי ברכישות ובהשקעות של דירות באזור איסט וילג’ שבמנהטן.

שתף

About Author

זקוק למחיקת חובות?

למה להישאר עם חוב כשאפשר לטפל בו ולהשיג הסדר חוב עם תנאים מעולים, כולל הפחתה בגובה סך החוב ובהחזר החודשי?

מלאו פרטים עכשיו וקבלו:
 • ליווי פיננסי מקצועי להתנהלות מול הבנק - השגת הסדר חוב, מחיקת חובות, טיפול בחשבון מוגבל ועוד.
 • איחוד תיקים בהוצל"פ, פשיטת רגל לאדם פרטי, הלוואות, הסדרי חוב.
 • השגת הסדרי חוב לצורך צמצום חובות ומחיקת חובות, ע"י ניהול מו"מ אפקטיבי מול הנושים (הבנקים, חברות האשראי, הוצאה לפועל).
 • טיפול מקצועי בחובות מכל סוג ובכל סכום.

מוזמנים אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

  משכנתא? כן למסורבים!

  הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

  מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע. החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר
  • כ - 95% הצלחה
  • ייעוץ חינם וללא התחייבות.
  • מטפלים באישורי משכנתא למסורבי בנקים
  • מומחים באישורי משכנתא גם אחרי פשיטת רגל
  • תשלום לפי הצלחה בלבד!

  מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

   Leave A Reply